Slapjā fasāde

Slapjā fasāde pieskaitāma ārējās apdares bāzes tehnoloģijai. Ēku apmešanu izmanto jau kopš seniem laikiem. Mūsdienīga slapjās fasādes tehnoloģija atšķiras no pagātnes tehnoloģijām ar tehnoloģiskumu un ekspluatācijas īpašībām. Sākumā tiek novērsti defekti, uzklāta grunts, veidots cokola profils. Profils nodrošinās siltumizolācijas uzturēšanu. Siltināšanā izmanto putuplastu, putupolistirolu, minerālvati. Siltināšanas paneļus pielīmē ar cementbāzes līmi. Kad līme sacietē, veic mehānisko stiprināšanu ar diskdībeļiem. Nofiksētu siltinājumu piestiprina ar līmes sastāvu, tas tiek apmests, izmantojot polipropilēna armējošo sietu. Tad veic krāsaino apdari ar fasādes apmetumu, ko izgatavo uz cementa, silikona, akrila bāzes.

Uzmanību!

  1. Putuplasta siltinājums veicina degšanu! Tas ir pats lētākais variants!
  2. Minerālvate nedeg, taču ir diezgan dārga
  3. Putupolistirols ir vāji degošs materiāls, jāņem vērā, ka materiāls deg ne ilgāk par 4 sekundēm, tas pieder pie pašdziestošiem siltināšanas materiāliem

Siltināšanas materiālu izvēle paliek saimnieku ziņā. Varam vien piebilst, ka strādājam ar kvalitatīviem materiāliem, kas atbilst kvalitātes atbilstības sertifikātam.

Uzmanību! Apdari pēc slapjās fasādes tehnoloģijas ieteicams veikt gada siltajā periodā!

Slapjās fasādes apdares priekšrocības:

  • ekonomiskums
  • neliels svars
  • vienkāršums
  • labas siltumizolācija īpašības
  • papildu skaņas izolācija
  • plaša dizaina risinājumu izvēle
Ir jautājums?
Zvaniet +371 29636629
vai