Elektrība dzīvokļos un mājās

Ilgi ekspluatētiem dzīvokļiem ir viens būtisks trūkums – vāja elektroinstalācija ar neracionālu slēdžu un ligzdu izvietojumu. Mūsdienu sadzīves tehnika, elektroapkures sistēmas prasa pastiprinātu instalāciju. Dārgāks, taču iedarbīgs veids ir sienu štrobēšana, kad sienās tiek izveidoti īpaši vadu kanāli. Darbs ir putekļains, pēc tam būs nepieciešams kosmētiskais remonts. Ir arī vienkāršāki elektrības kabeļu nomaiņas veidi, piemēram, kabeļa ieklāšana grīdlīstē, īpašos futrāļos, gofrētās caurulēs, kabeļu kanālos, tos var noslēpt aiz iestieptajiem griestiem utt. Tiek gan nomainīts kabelis, gan izveidoti jauni elektropunkti.

Uzņēmuma speciālisti uzstādīs kontaktligzdas un slēdžus ērtās vietās, nomainīs griestu lampas un citus gaismekļus.

Elektriskie darbi jaunbūvē jāveic vispirms, jo bez elektrības neizdosies izpildīt nākamos posmus. Mūsu komandas brigadieris pareizi noteiks elektrisko darbu gaitu, lai būtu ērti veikt turpmākos apdares un montāžas darbus.

Uzņēmuma speciālisti veiks ne vien pamatdarbus, bet arī uzstādīs vājstrāvas punktus – signalizācijas, videonovērošanas sistēmas, telefona līnijas, piekļuves un informācijas ievākšanas sistēmas, internetu.

Ir jautājums?
Zvaniet +371 29636629
vai