Ūdens, kanalizācija

Ūdensvads un kanalizācija dzīvoklī

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas padomju laikmeta ēkās jau sen ir novecojušas. Tās jāaizvieto ar mūsdienīgām metālplastmasas vai plastmasas caurulēm.

Mainot komunikācijas, nepieciešamas ne vien atbilstošas caurules, bet arī savienojumi, pārejas, atzarojuma elementi, krāni. Mainot sistēmu dzīvoklī, būtiski projektēšanas darbi parasti nenotiek, darbus veic pie esošām līnijām. Izmaiņas var skart izlietnes, dušas kabīnes izvietošanu, vannas, klozetpoda pārvietošanu.

Nav vērts sākt remontdarbus bez ūdensapgādes uzņēmuma darbiniekiem, kuri noņems ūdensskaitītāju rādījumus un plombas. Kad visi darbi būs paveikti, skaitītājus uzstādīs atpakaļ, tiks izsaukti plombēšanas meistari. Mainot caurules un komunikācijas, jārēķinās ar to, ka šīs remontdarbu posms prasa resursus un ir darbietilpīgs. 

Jaunas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas uzstādīšana

Ja plāno mājā ierīkot ūdensvadu un kanalizāciju, darbam jāpiesaista speciālisti. Neprofesionāla montāža nākotnē var rezultēties ar to, ka ūdens slikti pienāks atsevišķajos punktos. Nepareizi ierīkota kanalizācija veicina sistēmas aizsprostošanu, izraisa citas nepatikšanas. Arī ūdensvada ierīkošanai jaunbūvē nepieciešama speciālistu meistarība.

Ir jautājums?
Zvaniet +371 29636629
vai