Ventilācija

Ventilācija dzīvoklī

Vairumā dzīvokļu ventilācija ir izbūvēta pēc padomju laika standartiem. Gaiss tika izvadīts pa virtuvē un sanitārajā mezglā esošajiem gaisa vadiem. Svaigā gaisa pieplūde bija jānodrošina caur logu un durvju spraugām. Šādu režīmu bieži vien izjauc enerģiju taupošu logu un durvju uzstādīšana. To var izlabot, ierīkojot papildu pieplūdes ventilāciju:

  • vārstu (logu vai sienu) ventilācija;
  • mehāniskie vēdinātāji;
  • brīzeri.

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties nepieciešamo pieplūdes ventilācijas sistēmu, ņemot vērā dzīvokļa kopplatību, sanitāro mezglu skaitu, gāzes plīts vai elektrokrāsns esamību, dzīvoklī dzīvojošo cilvēku skaitu.

Ventilācija mājā

Svarīgs nosacījums mājai ir gan pieplūdes, gan izplūdes ventilācijas montāža. Pareizi ierīkota ventilācijas sistēma nodrošinās kvalitatīvu gaisa apmaiņu dzīvojamajā mājā. Tas palīdzēs novērst nepatīkamo smaržu izplatīšanos pa visu māju. Smaržas no virtuves neiekļūs guļamistabā vai viesistabā. Mājā, kas atrodas tuvu transporta maģistrālēm, nepieciešama rūpīga pieplūdes gaisa apstrāde. Pareizi projektēta inženiersistēma nodrošinās, ka istabās ieplūst svaigs gaiss bez smakām un putekļiem.

Ir jautājums?
Zvaniet +371 29636629
vai